Çift Taraflı Mafsallı Tente

Mafsallı tente satın alırken motorlu ve manuel modeller arasından, bütçenize ve tercihinize uygun bir karar verebilirsiniz. Tenteler, gölgelendirme maksadıyla kullanılan ve farklı malzemelerle yapılan ürünlerdir. Piyasada birçok tente türü vardır. Bütçenize ve kendi tercihlerinize göre bir model belirleyebilirsiniz.  Kullanım kolaylığı, estetik görünümü ve sağlamlığı sayesinde size uzun yıllar sorunsuz bir kullanım olanağı sunan ürünlerimizi bahçe, teras, balkon gibi alanlarınızda kendinize bir konfor alanı yaratmak için kullanabilirsiniz.

Mafsallı Tente Özellikleri

Pratik kullanım imkanı sağlayacak bir gölgelendirme sistemi arayanlar için mafsallı tenteler son derece idealdir. Herhangi bir bakım, yenileme derdi olmadan kullanılabilir. Sensörlü kullanım olanağı vardır. Bu sayede siz yokken bile eşyalarınızı ve değişik alanlarınızı mevsimsel etkilerden koruyan bir sisteme sahip olursunuz. Türkiye’de en çok tercih edilen tente sistemi mafsallıdır. Manuel olarak çevirme kolu yardımıyla tente açılıp kapatılabilir. Motorlu mafsallı tente uzaktan kumanda yardımıyla kontrol edilebilir. Evlerinizin bahçesinde akşam yemekleri yiyebileceğiniz, dostlarınızda en keyifli sohbetlerinizi yapabileceğiniz bir alan yaratmak için kullanabileceğiniz bu ürünleri, Shadow Branda firmamızdan en uygun koşullarla satın alabilirsiniz.

Çift Açılır Mafsallı Tente

Ölçü olarak büyük bir gölgelik oluşturulması gereken durumlarda normal şekilde açılan mafsallı tenteler yetersiz gelebilir. Bu nedenle çift açılır sistemle çalışan modellerden tercih edebilirsiniz. Bunun için iki ayrı sistem kurulur. Bu sistemler ters olarak açılacak şekilde ayarlanır. Çift açılır mafsallı tente fiyatları konusunda bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

LinkedIn
Share
WhatsApp
Call Now Button