Zip Perde

Bodrum Zip Perde Nedir?

Zip perde, istediğiniz zaman kapatıp açabileceğiniz çok kullanışlı ve şık bir sistemdir. Kış bahçesi, yaz bahçesi, pergola çevresi, cafe, restoran, balkon ve teraslar için idealdir. Zip perdeler fermuarlı perde veya motorlu perde sistemleri olarak da anılır. Dışarıdan gelen ışığı, rüzgarı, soğukluğu ve uçan hayvanları engellemek için kullanılır. Rüzgarlara ve fırtınalara dayanıklıdır, aşınmaz ve yırtılmaz. Zip perde sistemleri birçok alanda rahatlıkla kullanılmakta ve hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Klasik perdelerin mekanların ihtiyaçlarını karşılayamadığı zamanlarda mekanlarda Zip Perde kullanmak çok iyi bir çözümdür. Şıklığıyla mekana bambaşka bir hava katar.

Zip Perde Özellikleri

Zip perde kullanım açısından bir sürü avantajlı özelliklere sahiptir.

  • Özel kumaşı sayesinde ısı tasarrufu sağlar
  • Her mevsim 7/24 kullanıma uygundur
  • Güneş ışınlarına karşı gölge oluşturur
  • Yağmuru içeri geçirmeme özelliği vardır
  • Rüzgara ve fırtınalara dayanıklıdır
  • Motorlu ve fermuarlıdır
  • Bakımı çok kolaydır

Zip Perde Nasıl Kullanılır?

Zip Perde sistemleri İstanbul içindeki bütün ilçelere sunduğumuz zip perde montaj hizmeti ile veya ölçüsüne göre demonte olarak satın alabilirsiniz. Zip Perde sistemleri kullanışlı ve zarif yapısıyla her türlü açık alanlarda kolaylıkla kullanılabilecek bir sistemdir. Dışarıdan gelen ışığı, rüzgarı, soğukluğu ve uçan hayvanları engellemede başarılıdır.

Zip Perde Fiyatları

Zip perde fiyatları gerek özel üretilmesi gerek çok kaliteli malzemelerden üretilmesi nedeniyle sineklik modellerine göre biraz daha fazladır. En ve boy olarak büyüklüğüne göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Demonte olarak veya montaj hizmeti dahil ürün satın almak da fiyatları etkileyecektir. Hızlı fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için sitemizde yer alan WhatsApp butonunu kullanabilir, telefonla arayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

LinkedIn
Share
WhatsApp
Call Now Button