Shadow Branda

Shadow Branda, hizmet vermeye 2004 yılında Muğla Bodrum’da başlamıştır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz farklı tente modelleri, giyotin cam ve şemsiye modellerini sağlam, dayanıklı malzemelerde oluşturuyoruz. Yılların deneyimi ile çıktığımız bu yolda üstün kalitede hizmet anlayışımız ile Bodrum ve çevresinde aradığınız hizmeti sizlere sunuyoruz.

Faaliyetlerimiz

  • Farklı model ve çeşitlerde tente imalatı,
  • Toptan ve perakende satış,
  • Montaj hizmetleri,
  • Branda malzemesi toptan branda Tedarikçiliği,
  • Kilo ile aliminyum satışı
  • Hareketli cam sistemleri, cam balkon

Sizin taleplerinize uygun olarak istediğiniz tente ya da diğer ürünler için gerekli keşif çalışması uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılır. Çalışma tamamlandıktan sonra mümkün olan en kısa sürede ürünleriniz, kullanılacak olan alanın ölçüsüne ve seçtiğiniz kumaş modellerine göre hazır hale getirilir. Montaj ekibimiz, sizin için en uygun gün ve saatte profesyonel şekilde monte işlemlerini gerçekleştirir.

Ürün ve Malzeme Kalitemiz

Tente imalatçıları arasında üretim kalitemiz ile ön plana çıkmaktayız.  Kullandığımız profil malzemeleri ve ana malzemelerimiz olan cam, tente kumaşı gibi ürünler; Avrupa standartlarına uygun, sağlığa zararlı hiçbir unsuru içinde barındırmayan ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunan yapıda üretilir. Herhangi bir bakım, tamir ihtiyacı olmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede olan ürünlerimiz sayesinde evlerinize ve işyerlerinize estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Hizmet Politikamız

Shadow Branda olarak 2004 yılında çıktığımız bu yolculukta büyük, küçük demeden her türlü siparişinizi özenle ve kendimiz kullanacakmışız gibi titizlikle hazırlıyoruz. Sizlerin talep ve isteklerine uygun olarak; modern çağın ve modanın getirdiği yeniliklere göre güncellediğimiz tente modelleri ve cam sistemlerini, en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

LinkedIn
Share
WhatsApp
Call Now Button