Stor Tente

Stor Tente, ile adlandırılan sistem motorlu perde sistemlerindendir. Stor perdelerin, dış mekanlar için alternatifi olarak karşımıza çıkmaktadır. Stor perdelerde olduğu gibi kalite standartlarına sahip kumaşlarla donatılan bir sistemdir.
Kaliteli kumaşı olduğundan dolayı rüzgar, kar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarına dirençli ve dayanıklıdır. Kullanışlı ve bir o kadar da zahmetsiz bir üründür. Dış mekanlarda kullanılan zip perdelerin farklı modelleri bulunmaktadır. Stor tente kullanıldığı mekanlarda şıklık kazandırmaktadır.

Stor tente özellikler nelerdir ?

Stor tente normal mafsallı tentenin kolsuz modelidir. Karşıdan gelen güneş için tercih edilen bir modeldir. Stor tente yukarıdan aşağı açılıp kapanan bir modeldir, istenildiği taktirde motorlu sistemde uyumludur. Stor tentenin asıl amacı, gölgelendirme işlevini yapmak olsa da fonksiyonellik yönünden de hiçbir şekilde sınır tanımamaktadır.

Stor tente kullanım alanları

Genellikle kafe ve restoranlarda kullanılarak yaygınlaşmaya başlayan sabit tenteler günümüzde,

Ev, Teras, Balkon
Kafe
Restoran
Otel girişleri
Ev balkon ve kapıları
Açık Alanlar
Küçük İşletmeler vb. gibi birçok mekânda dekor amaçlı kullanılmaktadır.

Stor Tente Fiyatları
Stor tente sistemi öncelikle yapılacak alanın metrekaresine göre değişiklik gösterir. Kullanılacak kumaş kalitesi fiyatta değişiklik göstermektedir. Ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol etmenizi sağlayacak motor sistemi ile uyumludur.

LinkedIn
Share
WhatsApp
Call Now Button