Kasetli Tente

Kasetli tente, mevsim şartlarına uyum sağlamak; yağmur ve aşırı sıcaklardan etkilenmemek için zarif bir çözüm sağlar. Bahçelerde, işyerlerinde, cafelerde sorunsuz bir kullanım imkanı sağlayan tenteler, sağlam yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Özellikle yaz aylarında gölge bir alan yaratmak için ideal bir tercihtir. Kumaşı, kalın yapısı sayesinde oldukça sağlamdır. İskeletinde kullanılan alüminyum malzeme birinci sınıftır.

Kasetli Tente Özellikleri

Estetik bir görüntü meydana getirilen bu tenteler, elle ya da kumanda yardımıyla açılıp kapatılır. Kapandığı zaman tentenin tamamı kasedin içerisinde kalır. Bu nedenle kullanılmadığı zamanlarda kapatılarak saklanabilir. Profil yapısında paslanma, bezde ise yırtılma gibi sorunlar ortaya çıkmadan uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Kumaş için farklı renk seçenekleri arasından bir tercih yapabilirsiniz. Bu sayede evinizin dış dekorasyonuna uyumlu bir alan oluşturursunuz. Eğimini belirli bir miktar arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Kasetli tente, rüzgarlı havalara karşı dayanıklı bir yapıdadır.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tenteleri kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre fiyatlandırma yapılır. Kapatılması gereken alanın ölçüsü alındıktan sonra ürün hazırlanarak fiyatlandırma yapılır. Tenteye rüzgar ve güneş sensörü ekleme şansınız vardır. Bu sayede yüksek seviyede güneş olduğunda tente otomatik açılarak koruma sağlar. Rüzgarlı havalarda ise sensörü sayesinde kendini kapatır. Dört mevsim size konforu yaşatacak bu ürüne uygun fiyat avantajlarıyla sahip olmak için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

LinkedIn
Share
WhatsApp
Call Now Button