Minder İmalatı

Kalitesinden her zaman Emin olduğumuz ürün yelpazesi içerisinde yer alan yer minderleri her mekana uygun şekilde üretimi yapılmaktadır. Otel ortamlarında Otel bahçe ve teraslarında yer minderi kullanımına uygun Seçkin ürün yelpazesi özel baskı ve özel tasarım olarak ortaya çıkarılmaktadır. evlerde ve Okul kreş ve organizasyon ortamlarında kullanılacak yer minderleri düz kumaş çeşitlerinin yanında özel baskı çiçekli ve dekoratif yapılı baskılar kullanılarak göze hoş gelecek ürünler ortaya çıkarılmaktadır.

Üretimi yapılan yer minderi çeşitlerinde özellikle yıkanabilir silinebilir leke tutmaz kolay kuruyan ürün ve ham madde kullanımına ağırlık verilmektedir. genellikle ev ortamında kullanılacak yer minder imalatı yapılırken Desenler daha doğal baskı seçeneklerinden oluşturulmaktadır. kurumsal ortamlarda kullanılacak yer minder imalatı yapılırken kurum logosu minderlerin üzerine özenle basılmaktadır.

Kaliteli üretim bir hiç bir zaman kaybetmeyen Shadow Branda firması olarak en uygun fiyata yer minder üretimi yapmaktayız. aynı zamanda güvenli alışveriş gerçekleştirebileceğiniz web sitesi aracılığı ile internet satışlarımızda her zaman kolaylık ön planda tutulmaktadır. Tam anlamı ile destek sunabileceğimiz yer minder üretim ve imalat konusunda yeterli eğitim almış teknik donanıma sahip profesyonel elemanlar kullanılmaktadır.

Özel Tasarım Yer Minder İmalatı

Kurum ve kuruluşlara bahçe ve teraslarda balkonlarda ve dinlenme alanları da kullanılabilecek yer minderi imalatı seri bir şekilde yapılmaktadır. İmalatının yanında baskı logo kullanımı kurum ve kuruluşların tercihi doğrultusunda özel tasarım minderler üzerine uygulanmaktadır. Bunun yanında ev ve işyeri tarzında alanlarda kullanılacak yer minderi seçenekleri için de özel tasarım renkli baskı ve desen uygulaması yapılmaktadır. Her boyutta çoklu minder üretimi gerçekleştiren Shadow Branda firması gelişime yönelik çalışmaların da ARGE konularını her zaman destekleyici çalışmalar yapmaktadır.

LinkedIn
Share
WhatsApp
Call Now Button