Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme, günler geçmekte, zaman ilerlemekte ve bunlara bağlı olarak çağımızın trendleri dolayısıyla moda da değişmektedir. Bu sürecin hızına yetişmek her zaman mümkün değildir.  Etrafımızda pek çok eşyada olduğu gibi koltuklarımız için de moda söz konusudur. Ve koltuklar için de trendler değişmektedir. Biz bu trendleri takip etmek istesek bile kimi zaman bütçemiz kimi zamanda içinde bulunduğumuz şartlar buna izin vermez. Eski koltuklarımızı atıp yenisini alamayız. Ama Koltuk Döşeme hizmeti veren firmamız sayesinde onları sil baştan yenileyebilirsiniz. Böylelikle hem bütçenize çok zarar vermemiş hem de modaya uymuş olursunuz.

İlk olarak firmamızın uzun yıllardır bu sektörde kazandığı deneyimler ve edindiği tecrübelerden bahsetmeliyiz. Bu tecrübeleri edinirken firmamız siz değerli müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi, sonuç odaklı pratik çözümler sunmayı da prensip edinmiştir. Bir diğer önemli prensiplerinden biri de firmamızın çalışma sisteminin merkezine müşteri memnuniyetini koymasıdır. Sizden gelen bütün istek ve önerileri titizlikle inceleyip kendini bu geri dönüşler çerçevesinde yenilemeye gayret göstermektedir.

İlk olarak bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız bize ulaştığınız takdirde vereceğiniz adresten, eskimiş oturma grubunuzu, yıpranmış kanepenizi, herhangi bir hasara uğramış Sandalye, Berjer, Koltuk ya da çekyat’larınızı alır, Firmamız yıpranmış olan ürünlerinizi inceleyip size tahmini bir teslim günü sunacaktır. Koltuk Döşeme işi boyunca firmamız daima sizin önerileriniz, istekleriniz ve görüşleriniz bağlamında ilerler.  Döşeme işlemi öncesinde kumaş seçmeniz gerekmektedir.

Doğru kumaşı seçmeniz için işinin ehli personellerimiz size yardımcı olacaklardır. Kumaş seçerken modanın trendlerinin yanında, seçeceğiniz kumaşın odadaki diğer eşyalar ile uyumuna da dikkat etmelisiniz. Bunun yanında duvarlar ve döşemeler ile seçeceğiniz kumaşın uyumunu sağlayabilmelisiniz. Siz kumaşa karar verdikten sonra yetkin elemanlarımız büyük bir titizlikle işlemlere başlar. Mobilyalarınızın ölçüsü alınır ki bu esnada doğru ölçü almak çok önemlidir. Sonrasında kumaş zımparalanmış ve verniklenmiş koltuklarınıza giydirilir. Böylece firmamız siz değerli müşterilerimize sıfırdan yeni mobilyalar sunmuş olur.

Firmamız tüm bu işlemleri profesyonel aşamada büyük bir titizlikle yapmaktadır. Uzman çalışanlarımız sayesinde işçiliği nezih titizlikle hazırlanmış yepyeni koltuklar sizi karşılar. İş hakkında bütün püf noktalara hâkim olan firmamız bu alanda lider isimlerden biri olarak sektörde yer almaktadır.

LinkedIn
Share
WhatsApp
Call Now Button